Anasayfa / Şikayetler / Opel Corsa 1.2 Enjoy Servis Hikayesi
opel odak servis corsa

Opel Corsa 1.2 Enjoy Servis Hikayesi

Bu bir Opel Corsa 1.2 Enjoy ve opel odak servis hikayesidir. Yazılmasada olur du.. Fakat opel kullananların mutlaka bilmesi gerekir diye düşündüm. Opel corsa 1.2 enjoy arabamın durumunun iyiye gitmediğini farkedince opel odak servis’e götürerek aracı teslim ettim. Ertesi gün beni arayarak aracın bakım yapılması gerektiğini, sonrasında ise motor tesisatı değişmesi gerektiği söyleyerek 1.800 tl para masrafla tamir olacağını söylediler. Opel corsa arabama çıkan masrafı kabul ederek işleme başlanması için okey verdim.

Diğer servislerin ne halt yediğini bilmem ama opel odak ne yaptı biliyorum! Araba tamirden çıkınca iyice sapıttı, araba durup dururken kilometre kadranında 100 gösteriyor ve benzinide sanırım bu hıza göre hesaplayarak tüketiyor!

Arabasını odak opel yetkili servise bırakmayı düşünenlere dikkat!

Aracın tamiri için çıkarılan 1.800 tl masrafı aracı teslim alıp ödeme yapacakken incelediğimde masraf kalemleri arasında 110 tl +kdv lik birşey dikkatimi çekti ve tutarın karşısına baktığımda motor koruma yapıldığını gördüm itiraz edince hesaptan düşüldü..

Aracın tamiri için çıkarılan masrafların içinde 950 tl tutarında motor tesisat parçası adında bir parça arabamın tamir edilmesi için en gerekli parçaydı fakat Piyasada 14 tl olan yağ muşuru 90 tl yazılmıştı. Abartısız olarak 2 gün önce kendi değiştirdiğim hava ve klima filtresi sökülmüş yenisinin yerine yenisi takılmıştı.. Zaten yeni olan bir parça neden değişir anlamadım. Aküde sorunum yoktu fakat akü değişimi en azından kabul edilebilir çünkü önümüz kış ve akü zayıflayabilir.

Bence opel servis kesinlikle çok pahalı ve işlerini düzgün yaptıklarınıda düşünmüyorum tek amaçları opel kullanıcılarını memnun etmek değil aşırı derecede kar makzimizasyonu sağlamak. Yani artık güvenecek bir yer kalmadı gibi.. Yukarıda opel corsa tamiri için detayların yer aldığı odak opel faturasını inceleyebilirsiniz. Aşağıda ise 1.666 tl para ödendikten sonra arabanın halini izleyebilirsiniz. Bir web master kesinlikle affetmez ve yanlış gördüklerini her zaman yazar.. Şimdi opel odak beni arayarak durumu telafi etmek isterse arabayı opel odak servise tekrar getirmem istenirse benim kaybolan zamanımı kim telafi edecek. Opel corsa ve odak opel ile uğraşmaktan işimi gücümü yapamayacağım. Vaktim çok değerli..

Opel arabanız varsa yada arabanız varsa servise gitmeden iyice bir araştırma yapın çünkü herkes sizi kazıklamak için kucak açmış durumda. Bir daha opel araba asla almayacağım! Değerli kardeşim sen arabayı 30 km test sürüşüne çıkardığınızı söylediniz anladık o zaman bu araba niye hala bozuk? İşini eksik yapanların tümününün ipliğinin pazara çıkması dileğiyle.

Bunları senin için yazdım!

Birmilyonnokta.com ne bir milyon noktaymış ama!

Bir milyon nokta.com adlı internet sitesi call center bir müşterimi arayarak sizi google da falanca …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir